Pagina 1 van 1

dieseldruk regelaar

Geplaatst: di 25 dec, 2012 18:36
door techniiek
Zou het kunnen dat de FPR van een td5 stuk is zonder dat hij lekt?
De klachten zijn soms niet harder kunnen dan 100Km/H,motor maakt meer lawaai.
Bij optrekken geen power in hogere toeren.
Diesel filter vervangen 1000 km geleden,temperatuur sensor vervangen,iat sensor vervangen wegens slechte contacten.
Kan ik de diesel druk regelaar testen door een drukmeter te plaatsen in plaats van de temperatuur sensor op de regelaar.
De turbo druk bij optrekken is 1.05 bar,met de nanocom geen fouten te zien .
Iemand een idee hoe ik het best aan pak zonder nodeloze dingen te vervangen ?

Mvg

_________________

Re: dieseldruk regelaar

Geplaatst: vr 28 dec, 2012 00:47
door wulmke
hoeveel druk steekt uw pomp in de tank nog?

greetz

Re: dieseldruk regelaar

Geplaatst: vr 28 dec, 2012 00:48
door wulmke
waste gate vast van turbo is ook mogelijkheid

Re: dieseldruk regelaar

Geplaatst: vr 28 dec, 2012 10:45
door De Rob
Dit onderdeel is eigenlijk alleen maar een doorvoer van de diesel naar de injectors.
Een dieseldrukregelaar is eigenlijk ook niets meer of minder dan een expantievaatje zoals van een cv installatie.Er zit een membraam in met een O-ring.Deze o-ring beweegt altijd heen en weer omdat het membraam de drukverschillen opvangt van de opvoerpomp.
Als een dieseldrukregelaar lekt;
Als men nu het membraam er uit haalt door de circlips te verwijderen zal men zien dat de O-ring in het aluminium een groefje heeft weggesleten door steeds heen een weer te bewegen.Een nieuwe O-ring er op zal dan maar een tijdje helpen vooraleer er terug diesel lekt.
Rob