Ik ben Aaron, nieuw op het forum. 21jaar en wonend te Herk-de-Stad.
Ik heb recentelijk een 110 v8 uit '85 aangekocht, momenteel ben ik bezig aan een revisie van een 3.5l blok, om de 3.9l blok (die er nu in ligt) te vervangen.
Momenteel is alles al gedemonteerd en ben ik opzoek naar een revisiebedrijf. Ik zoek niet de goedkoopste, maar wel een specialist waar ik eerlijk geholpen word en waar ik zeker kan zijn van het afgeleverd werk.
Het blok en de koppen zouden afgeperst moeten worden, het blok gehoond/geboord en de koppen moeten gevlakt worden.
Ik zou het 3.5 blok graag op lpg leggen, ik las dat de alu koppen al geharde klepzittingen hadden. Dus kan ik stellen dat dit al inorde is? Of zou ik toch voor nieuwe klepzittingen gaan? Ik veronderstel dat er dan ook geharde kleppen geplaatst moeten worden.
Nu het 2de deel van mijn vraag

Ook ben ik op zoek naar nieuwe pistons, zuigerveren, lagerschalen, dichtingen,... Ik zag volledige engine rebuilt kits staan op Rimmerbros. Heeft iemand hier ervaring mee? Lijkt me alleszins zeer handig dat het een volledige kit is.
Maar graag had ik toch een bedrijf/winkel/persoon gehad, waar ik in persoon naartoe zou kunnen gaan moesten er toch dingen niet correct zijn.
Andere tips zijn zeker welkom! Heb zonet deze ook besteld:
https://www.bol.com/nl/p/land-rover-3-5 ... 2008093611
Zodat ik me beter kan inlezen in deze motoren.
Alvast bedankt voor de hulp!
Groeten Aaron
ps: had graag wat foto's bijgevoegd maar dat lukt op dit moment even niet
