Nieuw op het forum en op zoek naar een defender 110 sw. Ik heb er een op het oog, maar twijfel een beetje. Ik heb gelezen en gehoord dat de verticale rivetten achter de achterste deuren niet gespoten zijn vanuit de fabriek. Zijn er nu modellen waar deze wel mee in de kleur van de wagen gespoten zijn? Of is deze zowiezo achteraf overspoten? Heb er een foto bijgevoegd om de plaats van rivetten te verduidelijken.
Een kleine kritische maar niet negatief bedoelde opmerking: als wel of niet de rivetten gespoten zijn invloed heeft op je keuze zou ik mij eerst eens bezinnen of een Defender wel de juiste keuze voor jou/jullie is
Bekijk het van de zonnige kant: hoe oud u ook bent, u bent jonger dan u ooit zult zijn. LROCB-lid (30)
Henk schreef: ↑ma 15 jul, 2019 16:57
Welkom op het forum hier!
Een kleine kritische maar niet negatief bedoelde opmerking: als wel of niet de rivetten gespoten zijn invloed heeft op je keuze zou ik mij eerst eens bezinnen of een Defender wel de juiste keuze voor jou/jullie is
Ah dat wist ik niet... Dat zijn dan ook de dingen waar ik het eerst naar kijk... deze zijn allemaal in orde ! Ik stel enkel de vraag ivm rivetten omdat de koper beweert dat de auto niet herspoten zou zijn !
Bij mijn 90, nieuw gekocht, waren alle revetten mee gespoten. Ik heb in de batterijbak zelfs een niet-gebruikte revet in het correcte Belize Green gevonden. Er kan bij Land Rover zelf ook wel wat variatie op zitten.
Filip
For those who never try, they are sure to fail (ManoWar)
Die rivetten zijn nooit meegespoten geweest vanuit de fabricage.Die alu plaatjes zijn er bij de fabricage later apart bij in gemonteert met naakte rivetten.(Engelse logica).
ik heb er hier bij mij al moeten uitboren van de klant en er rivetten in poppen die geschilderd zijn.Ik neem een plankje...boor er wat gaatjes in....steek er waterdichte poprivetten in.Spuit ze licht met de desbetreffende basis lak.......dan een laagje kleurloos er over.Goed laten uitharden en dan deze er in popperen.Vooraleer de rivet er in ...met een spuitbus "Dinitrol" psss in elk gaatje.
Rob