Pagina 1 van 1
achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: do 02 aug, 2018 14:29
door tengeltje11
rij nu al een tijdje rond met de series en het enige wat ik mis is simpelweg een achteruitkijkspiegel...(voor de kindjes op de achterbanken).
volgens mij moet dit wel makkelijk te plaatsen zijn,maar ik vind nergens niets die past,lukt of wat wel eventueel geschikt zou zijn.
iemand enig idee?
Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: vr 03 aug, 2018 10:42
door Penguin
Werden die niet gemonteerd in het midden op het dashbord?
Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: vr 03 aug, 2018 10:45
door Penguin
zo eentje moet je zoeken, die kan je bovenaan het raam bevestigen:

Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: vr 03 aug, 2018 11:39
door De Rob
Penguin schreef: ↑vr 03 aug, 2018 10:45
zo eentje moet je zoeken, die kan je bovenaan het raam bevestigen:
Kost een € 6,00...is op voorraad.....maar er hoort eigenlijk nog een beugeltje bij dat niet meer verkrijbaar is...zelf dit maken kan ook.
Rob
Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: ma 06 aug, 2018 10:59
door tengeltje11
oei...zelf maken wordt het niet,mocht iemand weten waar je het compleet(incl beugeltje) vindt,dan hoor ik het graag.
Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: ma 06 aug, 2018 11:13
door Fetzl
Zelf maken is een groot woord hoor... probeer eens te kijken hoe het originele er uit ziet... ga naar de dichtstbijzijnde doe-het-zelf-zaak en kijk of ze iets hebben dat al kort in de buurt komt. Een hoekijzertje of metalen strip of zelfs een scharnier wat bijplooien of lichtjes aanpassen is vaak niet zo moeilijk
Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: di 07 aug, 2018 13:23
door De Rob
Beugeltje is ook peanuts om dat achterna te plooien....Heb er hier nog ene op den hof staan als model.
Voor een grote persoon is het eigenlijk niet nodig.Dit beugeltje is om de spiegel wat lager te hebben.
Rob
Re: achteruitkijkspiegel voor series?
Geplaatst: di 07 aug, 2018 19:50
door Vogler
De vorige eigenaar van onze Defender heeft er een andere, hoger geplaatste spiegel in gezet. Ik merk dat ik me nu in andere Defenders altijd stoor aan het feit dat de spiegel halverwege het raam hangt en het zicht belemmert.
Nadeel is dan weer dat de zonnekleppen tegen de spiegel staan :-/
J
.