Pagina 1 van 1
Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: wo 27 jul, 2016 18:54
door Vogler
Beetje triviaal vraagje, dus ik heb het maar in het praatcafe ondergebracht...
Ik heb me al dikwijls afgevraagd waar deze hoek voor dient. Hij zit op het tussenschot achter de passagiersstoel van onze 110 Hardtop. Een ding dat je dus niet in een SW vindt, maar misschien wel in een 90. Enig idee? Is het een erfenis van een oud ontwerp? Of om het idee te hebben dat er iets just around the corner is?
Groeten,
Joris
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: wo 27 jul, 2016 21:03
door Henk
Gevarendriehoek houder?
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: do 28 jul, 2016 08:55
door Vogler
Ik heb het ook eens op een Engels forum gevraagd. Het blijkt voor de krik te zijn!
Groeten,
Joris
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: do 28 jul, 2016 11:38
door De Rob
ik heb gisteren eens in het partsbook zitten zoeken....ik heb het niet gevonden.
Voor een krik zal het zekers niet zijn...want die steekt in een lange plastieken hoes..en de korte potkrikjes gaan hier zekers niet in.
Rob
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: do 28 jul, 2016 14:16
door Vogler
Bedankt voor het opzoekwerk, Rob! Het is dus blijkbaar toch niet zo vanzelfsprekend..
Op basis van het antwoord op Def2 heb ik gisteren nog een half uurtje gegoogeld, en zelfs van het beugeltje zelf heb ik amper beelden gevonden, laat staan van iets dat er in gemonteerd zou zitten. Enige aanwijzingen leken me deze foto van de standaard 'Td5 Farm Yard Jack':

Misschien past het gedeelte rechts, met de pin, wel in die beugel/
Verder nog een foto van deze kuip, waar rechts (t.t.z. links van de auto, achter de chauffeur) nog een lint oid te zien is:

Misschien dat je daarmee dan de andere kant van de krik vastlegt, met de voet in de zwarte beugel/elastiek in het midden onderaan. In mijn auto zitten rechts een versterker en een inverter, dus daar is hij niet meer in originele staat, en een krik zat er niet bij.
groeten,
Joris
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: do 28 jul, 2016 16:31
door boots90
Krik, gereedschapsrol en verbandskistje...
Grtz,
Boots
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: do 28 jul, 2016 19:24
door Vogler
Aha, boots, de wandelende LR-encyclopedie! Ik verwachtte al zo'n beetje dat je met een antwoord zou komen. Merci!
Groeten,
Joris
Re: Waar is dit eigenlijk voor gemaakt?
Geplaatst: do 28 jul, 2016 22:09
door boots90
Staat in de parts manual in het hoofdstuk 'stowage'.
Bracket Jack Retention, Bracket Jack Base, Pad Anti Rattle, Bracket Tool Roll,...
Grtz,
Boots